Kilka zdań o nas

Kim jesteśmy

Wybór STATRANS jako swojego partnera biznesowego jest najlepszym rozwiązaniem, gdy chodzi o działalność i realizację celów biznesowych. Z nami masz gwarancję satysfakcji!

Specjalizacja w jednym sektorze

StaTrans to prężnie rozwijająca się firma działająca na arenie międzynarodowej. Specjalizujemy się w branży TSL (Transport – Spedycja – Logistyka) i właśnie na tym sektorze gospodarki koncentrujemy wszystkie nasze działania. Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne, związane z magazynowaniem, a także usługi serwisowe dla samochodów ciężarowych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, jak również wieloletnie doświadczenie branżowe, dzięki czemu możemy osiągać najlepsze efekty.

Nasz zespół to grupa doświadczonych i zgranych pracowników, którzy posiadają wszelkie kompetencje pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W StaTrans stale szkolimy nasz zespół i wdrażamy nowoczesne technologie, aby pracować wydajniej i wprowadzać nowe, coraz wyższe standardy pracy i jakości usług w branży TSL.

Cechy naszej działalności

Podejmując się realizacji powierzonych nam zadań, dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania spełniały wszystkie oczekiwania Klientów. Stawiając sobie za cel jak najlepsze efekty współpracy i zadowolenie Klientów, szczególny nacisk kładziemy na:

Niezawodność

Kiedy przyjmujemy zlecenie robimy wszystko, aby w pełni je zrealizować, bez względu na problemy czy utrudnienia, które mogą się pojawić.

Jakość

Troska o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług to priorytet firmy StaTrans. Na każdym etapie współpracy stawiamy na profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam towarów, zarówno podczas przechowywania ich w magazynach, jak i w czasie transportu. Przewożony towar zawsze objęty jest wysokim ubezpieczeniem OC przewoźnika.

Uczciwość

Jesteśmy firmą, której fundamenty stanowią takie wartości jak uczciwość i rzetelność. Jest to dla nas podstawa współpracy.

Indywidualne podejście

Każdy Klient ma inne potrzeby i oczekiwania, a my doskonale to rozumiemy. Jesteśmy elastyczni, otwarci na propozycje i nowe rozwiązania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Jego potrzeb.

Flota pojazdów i zakres usług

Firma StaTrans specjalizuje się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Działamy na terenie całej Polski i Europy – Zachodniej, Wschodniej, Skandynawii oraz na Bałkanach. Cały czas rozwijamy się i rozszerzamy obszar naszej działalności. Świadczone przez nas usługi transportowe skupiają się na przewozach drogowych całopojazdowych i drobnicowych.

Dysponujemy nowoczesną flotą transportową spełniającą wszelkie niezbędne wymogi techniczne. Zlecenia realizujemy pojazdami o ładowności do 25 ton. wiele naszych pojazdów zaopatrzonych jest w windę załadowczą, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia prace związane z załadunkiem i rozładunkiem.

W naszej flocie w stałej dyspozycji znajduje się:

  • 80 busów,
  • 60 zestawów ciągnik + naczepa.

Ponadto naszym Klientom możemy zaoferować całodobowy dostęp do magazynu ulokowanego w pobliżu Portu Lotniczego we Wrocławiu. Jest to magazyn wysokiego składowania, którego powierzchnia wynosi 500 m².

Nasza działalność skupia się nie tylko wokół transportu i przechowywania towarów. Wiemy również, jak ważny jest dobry stan techniczny pojazdów. O naszą flotę pojazdów dbamy najlepiej jak umiemy, a swoim doświadczeniem w tej kwestii chcemy podzielić się z innymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług serwisowych dla samochodów ciężarowych.

Nasz zespół

Firmę StaTrans tworzą dziesiątki specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby współpraca z Klientem przebiegała sprawnie i bezproblemowo na każdej płaszczyźnie naszej działalności.

Nasz zespół tworzy m.in.:

  • 30 doświadczonych spedytorów,
  • 10 osób zarządzających magazynem,
  • 4 wyspecjalizowanych mechaników.

Każdy z członków naszego zespołu to ekspert w swojej dziedzinie. Doświadczenie i profesjonalizm naszych kompetentnych pracowników jest gwarancją najwyższej jakości usług oferowanych przez StaTrans i udanej współpracy.

Pracownicy naszej firmy tworzą zgrany zespół specjalistów, co przekłada się na efektywność pracy całej firmy. Dbamy o stały rozwój naszego zespołu i umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz narzędzia ułatwiające pracę członkom zespołu. Wszystko to wpływa na optymalizację naszej pracy i jeszcze większą wydajność oraz efektywność. Nasi pracownicy doskonale rozumieją specyfikę branży TSL i dzięki temu świetnie odnajdują się w tym co robią, a także mogą skuteczniej wypełniać stawiane przed nimi zadania.